joomla

ג'ומלה ישראל

תבניות עיצוב חינם לאתרים

התחברות למערכת

לתשומת לבכם: על מנת להוריד את תבניות העיצוב למחשבכם, אין צורך בהרשמה לאתר. ההרשמה לאתר והכניסה באמצעות שם משתמש וסיסמא, מיועדים למשתמשים בפורום אתר ג'ומלה ישראל.

vps-banner
נסקור להלן מושגים ומאפיינים של מערכי אחסון אתרים, תוך שימת דגש על מאפיינים טכנולוגיים לצד שירות לקוחות אחסון אתרים:
 • נפח אחסון האתר: כל מערך אחסון אתרים מגדיר מראש את נפח האחסון אותו הוא מספק ללקוחותיו. הגיוני לומר, כי אתר אינטרנט בעל נפח (משקל) קבצים נמוך, זקוק לנפח - שטח אחסון קטן יותר מאשר אתר אינטרנט בעל נפח קבצים גבוה. שרתי אחסון אתרים משתמשים בכוננים (דיסקים / Hard-Disk / Hard-Drive) ודי בדומה לכונן הקשיח במחשב האישי, כוננים אלו הינם בעלי נפח מסוים. ספקי אחסון אתרים מעוניינים בדרך כלל למקסם את נפח הכוננים העומדים לרשותם ולכן יציעו נפחי אחסון שונים בעלויות אחסון שונות, בהתאם לאתר האינטרנט שלכם ולקצב הגדילה הצפוי שלו. במידה ואתר האינטרנט שלכם חורג מנפח האחסון שהוקצה לו, לא תוכלו להעלות קבצים חדשים לאתר ללא הגדלת נפח אחסון האתר והדבר כרוך לרוב בשדרוג חבילת אחסון האתר וכתוצאה - הגדלת עלות אחסון האתר. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים שבו נפח האחסון אינו מוגבל וזאת, בזכות השימוש בטכנולוגיית אחסון בענן.
 • תעבורה חודשית: כמו נפח אחסון האתר, גם התעבורה החודשית של האתר נתונה להגדרת ספקי אחסון אתרים. התעבורה החודשית של אתר האינטרנט שלכם כוללת פעולות כגון: העלאה או הורדת קבצים, צפייה בקבצי וידאו, שליחת טפסים שונים, צפייה בדפים - למעשה: תעבורת כל סוג של מידע אל אתרכם וממנו. חישוב התעבורה נעשה באופן בו למשל אם גולש הוריד מאתרכם קובץ בנפח (משקל) 1 MB, צרכתם 1 MB מהתעבורה החודשית שלכם במערך אחסון האתר. אם לדוגמא 10 גולשים הורידו את הקובץ מאתרכם, צרכתם 10 MB מהתעבורה החודשית במערכך אחסון האתר ואם 100 גולשים הורידו את הקובץ, צרכתם 1 GB של תעבורה חודשית. גם במקרה זה, במידה ואתר האינטרנט שלכם חרג מהתעבורה החודשית שהוקצתה לו לפני סוף החודש, ספק אחסון האתרים שלכם יפסיק את פעילות האתר עד לתחילת החודש הבא. לחליפין, תוכלו לשדרג את תכנית אחסון האתר שלכם לתוכנית בעלת לנפח תעבורה חודשית גבוה יותר, בתוספת תשלום. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים שבו התעבורה החודשית אינה מוגבלת וזאת, בזכות השימוש בטכנולוגיית אחסון בענן.
 • ממשק משתמש: אחד הדברים החשובים ביותר במערך אחסון אתרים, הינו ממשק המשתמש אשר מקבל לקוח אחסון אתרים. ספקי אחסון אתרים מספקים על פי רוב אחת ממערכות: Direct Admin, Plesk או CPANEL. אין ספק ש- CPANEL הינה ממשק אחסון האתרים הנוח ביותר, הידידותי ביותר ובעל אפשרויות האדמיניסטרציה הרבות ביותר. ללא ממשק משתמש בעל תכונות כאלו, תמצאו את עולם אחסון האתרים כקשה ובלתי ידידותי. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים מבוסס CPANEL / WHM, כך שחווית המשתמש שלכם כלקוח אחסון אתרים מתחילה בממשק מצויין, הן עבור קבצי האתר, בסיס הנתונים והן עבור ניהול תיבות האימייל וגישה להתקנת לפלטפורמות צד שלישי.
 • שירות לקוחות: אחסון אתרים אינו דורש מכם כל ידע מקצועי בתחום וגם לא יכולות תכנות. ספק אחסון אתרים נותן בידיכם תשתיות חומרה ותוכנה הנדרשות לאחסון אתרים וכך אתם יכולים להתמקד בתכני האתר שלכם. יחד עם זאת, עולות מדי פעם שאלות ואף בעיות הכרוכות באחסון אתרים. ספק אחסון אתרים מקצועי וותיק ערוך לתת אפשרות לפנות אליו 24/7 בכל שאלה או בעיה הקשורה לאחסון אתר האינטרנט שלכם ואף, לצורך פתרון בעיות או שאלות הקשורות לפלטפורמות אתרים כגון ג'ומלה, דרופל, וורדפרס וכדומה. חברות אחסון אתרים גדולות משלבות לצד המישור המקצועי, גם צוותי תמיכה טכנית אשר אמונים על קבלת קריאות שירות ופתרונן באופן הטוב ביותר. חברת Jetserver.co.il בע"מ כחברת אחסון אתרים, מפעילה מערך תמיכה טכנית ותמיכה במכירות 24/7 באמצעות אזור לקוח פרטי בו תוכלו לעקוב תמיד אחד הטיפול בקריאת השירות שלכם ולשלוף מארכיון התכתובות תשובות שכבר קיבלתם. כל זאת, על מנת לתת לכם את השקט הנפשי בידיעה שתמיד יש בצד אחסון האתר ופלטפורמות האתרים, מי שיקבל את פנייתכם וייתן לה את המענה הטוב ביותר.
 • התקנת טכנולוגיות Web: אחסון אתרים מקצועי נותן בידכם כלים כחלק מהפיתוח העסקי שלכם וצריך לכלול גם אפשרויות להתקנה אוטומטית של פלטפורמות אתרים אשר פותחו בידי צד שלישי. קחו למשל מצב בו ברצונכם לשדרג את אתר האינטרנט שלכם ולהוסיף לו פורום משתמשים. מערכת אחסון אתרים CPANEL מאפשרת התקנת פורום phpBB בלחיצת כפתור, כך שלא נדרשת מכם ידיעת תכנות ואף לא תדרשו לחפש ברשת את הקבצים הדרושים להתקנת הפורום ובסיס הנתונים שלו. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים מבוסס מערכת ניהול אחסון אתרים של CPANEL אשר כוללת בתוכה את תוכנת Softaculous, בה כבר קיימות עשרות תוכנות ופלטפורמות להתקנה מידיית, בלחיצת כפתור. כך, תוכלו להתקין ללא כל מאמץ מערכות רבות ומגוונות כגון ג'ומלה, דרופל, וורדפרס, מג'נטו, Presta-Shop, פורומים, מערכות CRM ו-ERP, גלריות תמונות, בלוגים, מיקרו בלוגים ועוד.
 • ניהול תיבות אימייל: כל מערך אחסון אתרים אמור לספק ללקוח אפשרות להקים תיבות מייל תחת הדומיין המאוחסן או הדומיניים המאוחסנים. יחד עם זאת, ללקוח אחסון אתרים צריכה להיות אפשרות להפנות כתובות אימייל, ללא הקמת תיבות אימייל. נציין, כי חברות אחסון אתרים כוללות את תעבורת המידע בתיבות האימייל כחלק מהתעבורה החודשית הקבועה בתכנית האחסון. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים ללא מגבלת תעבורה, מבוסס מערכת ניהול אחסון אתרים של CPANEL אשר כוללת אפשרות להקמת תיבות אימייל ללא הגבלה, הפניות אימייל ללא הגבלה וכן, אפליקציה אוטומטית לשיוך דומייניים לשירות google apps, כך שבמידה ותבחרו לעשות כן, ינוהל מערך האימיילים של הדומיין שלכם באמצעות google apps. לתשומת לבכם: מצב זה אינו מאפשר ניהול תיבות אימייל בשרת האחסון: תיבות האימייל יכולות להיות מנוהלות בשרת האחסון או ב- google apps, לא בשניהם.
 • יצירת סאב דומיניים: לעיתים, מסיבות שונות, עולה הצורך להשתמש בדומיין מישנה, כלומר להקים באמצעות שרת אחסון האתר כתובת דומיין מישנית לדומיין הראשי, למשל: www.subdomain.thedomain.co.il. הדומיין המשני יוצג לפני הדומיין הראשי, כאשר נקודה מפרידה ביניהם. סאב דומיין זה מתפקד כדומיין לכל דבר ועניין. כל מערכת אחסון אתרים מאפשרת יצירת סאב דומיינים, אולם בדרך כלל חבילות האחסון השונות מגבילות את מספר הסאב הדומיינים הניתנים להקמה. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים ללא הגבלת מספר הסאב דומיינים שלקוח אחסון אתרים יכול להקים בדומיין או הדומיינים שלו.
 • יצירת בסיסי נתונים: כאמור, רוב אתרי האינטרנט משתמשים בבסיס נתונים לצורך ניהול תכני האתר ופאנל הניהול של האתר. ספקי אחסון אתרים מספקים מנגנון ליצירת בסיסי נתונים: שם בסיס הנתונים, שם משתמש בסיס הנתונים, סיסמת בסיס הנתונים. שם השרת הוא על פי רוב: localhost. גם במקרה זה, מגבילות בדרך כלל חברות האחסון את מספר בסיסי הנתונים הניתנים להקמה ושימוש במסגרת אחסון האתר אצלם. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים ללא הגבלת מספר בסיסי הנתונים. מערכת CPANEL של אחסון האתר כוללת אפליקציה של אשף יצירת בסיסי נתונים, כך שאין צורך בידיעה מוקדמת אודות MySQL.
 • גישה לבסיסי הנתונים וניהולם: לאחר יצירת בסיס הנתונים או בסיסי הנתונים, יש צורך מדי פעם (ובמקרה זה דרוש ידע מוקדם) לגשת לבסיס הנתונים של האתר או הפלטפורמה ולבצע בה שינויים ידניים, כלומר שלא באמצעות פאנל ניהול האתר או פאנל ניהול הפלטפורמה האינטרנטית בה בחרתם להשתמש. פעולה פשוטה כגון ייבוא בסיס נתונים חיצוני או ייצוא בסיס הנתונים שלכם, אפשרית בדרך כלל באמצעות מערכת PHPmyAdmin אשר מותקנת ברוב מערכת האחסון. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים מבוסס מערכת ניהול אחסון אתרים של CPANEL, בו מופעלת מערכת PHPmyAdmin לניהול בסיסי נתונים וכן, אפליקציה מובנית לצפייה וניהול בסיסי נתונים וביצוע פעולות כגון: מחיקת בסיס נתונים, מחיקת משתמש בסיס נתונים וכדומה. מסיבות אבטחה, לא מתאפשרת גישה מרחוק לבסיסי הנתונים, אלא רק באמצעות מערכת PHPmyAdmin.
 • ניהול גיבויים ושחזור: אחד הדברים המרכזיים אשר ספק אחסון אתרים צריך לתת בידיכם, הינו האפשרות לגבות את חשבון האחסון שלכם (כולל בסיסי נתונים) ואת האפשרות לשחזר את חשבון האחסון שלכם וזאת, בכל רגע נתון. דמיינו למשל מצב שביצעתם עדכון כלשהו באתרכם, או התקנתם בו רכיב חדש ומסיבה כלשהי, אתר האינטרנט שלכם קרס! בלי פאניקה, חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים אשר מגבה את אתר או אתרי האינטרנט שלכם ברמה יומית, שבועית וחודשית. מערכת חדשנית ומשוכללת מאפשרת לכם לשחזר את אתרכם לכל אחת מנקודות הזמן הללו בלחיצת כפתור, ללא צורך בפתיחת קריאת שירות והמתנה לתומך טכני, היות ומערכת הגיבוי והשחזור מנוהלת באזור הלקוח האישי שלכם. מערכת זו גם מאפשרת לכם להוריד בכל עת, גיבוי של האתר ובסיס הנתונים, למחשבכם האישי.
 • ניהול קבצים: היות ומרבית אתרי האינטרנט או הפלטפורמות האינטרנטיות מנוהלות באמצעות פאנל ניהול ייעודי, לרוב אין צורך בגישה פיזית לקבצים המרכיבים את מבנה האתר ועיצובו. אולם, בעיקר עבור אתרים אשר אינם בנויים על בסיס נתונים ופאנל ניהול, עולה הצורך לגשת פיזית לקובץ מסוים מבין כל קבצי האתר. לצורך כך, חברות אחסון אתרים מספקות מערכת ניהול קבצים וגם גישת FTP. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים מבוסס מערכת ניהול אחסון אתרים של CPANEL אשר כוללת מנהל קבצים מתקדם הכולל מגוון אפשרויות, גם באמצעות קליק עכבר ימני על קבצים: עריכת קבצים, שינוי קידוד, כיווץ ל-ZIP, פריסה מקובץ ZIP, צפייה בקובץ ועוד.
 • ניהול גישת FTP: גישה לקבצי האתר מתאפשרת גם באמצעות תוכנות FTP (רובן חופשיות וניתנות להורדה חופשית מהרשת). גישת FTP מאפשרת הורדת קבצים והעלאת קבצים לשרת. גישת FTP לשרת האחסון שלכם כוללת הגדרת שם משתמש וסיסמא וגם, לאיזו תיקייה / רמה אותו משתמש יכול להגיע. באופן זה, במידה ותרצו לתת גישת FTP לתיקייה אחת ספציפית, תוכלו להגדיר זאת בעת הקמת חשבון ה-FTP החדש. ספק אחסון אתרים צריך לאפשר לכם להקים משתמשי FTP, אך רובם מגבילים את מספר המשתמשים האפשרי בהתאם לתכנית האחסון שרכשתם. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים אשר אינו מגביל את מספר חשבונות ה-FTP הניתנים להקמה בחשבון הלקוח, כך שתוכלו להגדיר מספר גישות FTP לקבצי ותיקיות האתר או האתרים שלכם, על פי רצונכם.
 • אחסון אתרים מרובים בחשבון משתמש אחד: גם מסע של אלף מילין מתחיל בצעד אחד... גדלתם, התפתחתם ואתר האינטרנט היחיד שלכם אינו מספק את צרכי העסק שלכם. ברצונכם להקים אתר נוסף או אפילו אתרים נוספים ואתם לא רוצים להשתמש בסאב דומיינים. מעולה! זה הזמן לעבור לתכנית אחסון אתרים עסקית או מתקדמת ולנהל את כל הדומיינים שלכם בחשבון אחסון אחד. מערכת אחסון אתרים מתקדמת תיתן בידיכם את האפשרות להגדיר Addon Domains וכן, Parked Domains במידה ותרצו בהפנייה אוטומטית מדומיין אחד לשני. ספקי אחסון אתרים מציעים תכניות אחסון כאלו ואחרות, אולם לרוב מגבילים את מספר הדומיינים האפשרי לניהול בחשבון אחסון אחד. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים ללא הגבלת מספר הדומיינים הניתנים לניהול בחשבון לקוח בתכנית אחסון עסקית או מתקדמת וזאת, בזכות השימוש בטכנולוגיית מחשוב בענן. כל הדומיינים (האתרים) שלכם ינוהלו באמצעות מערכת CPANL אחת, כך שתוכלו לגשת לכל אחד מהאתרים שלכם בנוחות וביעילות. יש לציין כי במידה ותרצו לאפשר גישה למשתמש נוסף, תהיה לו גישה לכל האתרים שלכם. על מנת לתת גישה או מערכת CPANEL לכל אתר בנפרד, נמליץ לכם לשקול מעבר לתכנית אחסון אתרים כריסלר (Reseller).
 • הצפנת SSL: שכבת SSL - Secure Sockets Layer מאפשרת לאתרכם או לחלקים ממנו לפעול תחת מעטה של תקשורת מאובטחת ומוצפנת. הצפנות SSL מגיעות ברמות הצפנה שונות ונין לרכוש רשיונות / תעודות SSL במחירים שונים, בהתאם לרמת ההצפנה הדרושה. שימוש בהצפנת SSL דורש כתובת IP פרטית לאתר האינטרנט שלכם ואת תעודת ה-SSL יש לחדש כל שנה. לרוב, משתמשים בהצפנת SSL לדפי אתרים הכוללים אמצעי תשלום בכרטיסי אשראי, או דפי אתרים בעלי מידע רגיש, עסקי או אישי אודות משתמשים רשומים באתר. חברות אחסון אתרים משלבות לעיתים בין מערכות אחסון אתרים לבין מכירת רשיונות SSL. בכל מקרה, חייב ספק אחסון אתרים לאפשר שימוש ברשיון SSL תקני לכל אתר אינטרנט המאוחסן אצלו. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים ורכישת רשיונות SSL. כמו כן, מעבר למדריך מקוון מפורט אודות אופן התקנת תעודת ה-SSL, תוכלו לקבל גם שירות התקנת התעודה, ללא כל עלות! בעלי תכנית אחסון אתרים מתקדמת אף מקבלים תעודת SSL אחת חינם לכל תקופת היותם לקוחות אחסון אתרים בחברת Jetserver. נציין, כי על מנת להתקין תעודת SSL ליותר מאתר אחד אשר ברשותכם, יהיה עליכם לעבור לתכנית אחסון אתרים ריסלר, היות ומערכת CPANEL מאפשרת שימוש בתעודת SSL אחת, גם אם הנכם מאחסנים אתרים מרובים בחשבון האחסון שלכם.
 • הגנה על תיקיות: לעניין אבטחת אתר האינטרנט שלכם קיימת חשיבות עליונה. אתרי אינטרנט, בייחוד אתרים בישראל, הינם יעד לפריצה והשחתה על ידי האקרים בכל העולם. האחריות על אבטחת אתר האינטרנט, מוטלת בראש ובראשונה עליכם כבעלי האתר או בוני האתר. אחת הדרכים היעילות ביותר להעלות את רמת האבטחה של אתרכם, היא באמצעות חסימת גישה לתיקייה מסוימת, מבין כל תיקיות האתר שלכם. בדרך כלל, נעילת התיקייה הכוללת את קבצי פאנל ניהול האתר, כמו למשל תיקיית administrator לבעלי אתרי ג'ומלה - הינה אופציה יעילה להוספת שכבת הגנה נוספת על הגישה לכל פאנל ניהול האתר. מערך אחסון אתרים כמו בחברת Jetserver.co.il בע"מ יאפשר לכם להגדיר שם משתמש וסיסמא לתיקייה כזו.
 • אחסון אתרים - ניטור ואבטחה: על אף היות האחריות לאבטחת אתרכם מוטלת בראש ובראשונה עליכם כבעלי האתר, צריכה חברת אחסון אתרים לספק לצד שירות אחסון האתר או האתרים שלכם, גם ניטור ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר. לא כל חברון אחסון האתרים מספקות זאת וחלק מחברות האחסון אשר מתיימרות לספק ניטור ואבטחה, עושות זאת באופן בלתי מקצועי. תעבורת האינטרנט בחברת Jetserver.co.il בע"מ מנוטרת ומווסתת באמצעות אבטחת מידע קפדנית, המתבצעת על ידי מגוון אבטחת מידע ותעבורה המבוקרים 24/7 על ידי מומחי תקשורת ואבטחת מידע.
 • בקרת מדדים והתרעות: כלקוחות אחסון אתרים, עליכם להיות מודעים כל הזמן לצריכת המשאבים של אתר האינטרנט או אתרי האינטרנט אשר ברשותכם. מדדים כגון: נפח האחסון, נפח התעבורה, ניצול CPU, תיבות אימייל, חשבונות FTP, בסיסי נתונים, גירסת PHP בשרת האחסון, גירסת MySQL ועוד. חברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירות אחסון אתרים מבוסס מערכת ניהול אחסון אתרים של CPANEL אשר מציגה בכל רגע נתון את כל המדדים הקשורים לאחסון האתר או האתרים שלכם ובאפשרותכם לקבל התראות במידה ואחד המדדים הללו חורג מן הנורמה. כך, תוכלו למשל לדעת מיידית אם קיימת תקלה כלשהי בבסיס הנתונים כדוגמת שאילתא אינסופית אשר רצה ברקע ללא ידיעתכם ועלולה להפיל את האתר שלכם ולפגוע בביצועי שאר האתרים המאוחסנים בשרת השיתופי.
 • אחסון אתרים שיתופי: זוהי למעשה צורת אחסון האתרים הנפוצה ביותר בישראל ובעולם. אחסון אתרים שיתופי, כשמו כן הוא: לקוחות אחסון אתרים (לפעמים מאות או אלפי לקוחות אחסון אתרים) מאחסנים במשותף את האתר או האתרים שלהם בשרת אחסון אחד. כל לקוחות אחסון האתרים באותו שרת חולקים ביניהם את משאבי השרת כגון ניצול זיכרון ויכולות מעבד למשל. היתרון המרכזי של אחסון אתרים שיתופי הינו בהוזלת עלויות האחסון ללקוחות אחסון אתרים, היות ועלות תחזוקת שרת שיתופי מתחלקת בין כל לקוחות אחסון האתרים שבו.
 • תוכניות ריסלר (Reseller): בעלי תכנית אחסון אתרים ריסלר, עולים למעשה ממצב של מחזיקי אתרים באחסון אתרים שיתופי, לסטטוס של מנהל אחסון אתרים - מנהל הוסטינג. חברת Jetserver.co.il בע"מ מאפשרת ללקוחותיה הריסלרים לרכוש שטח אחסון ורוחב פס, אותם הם מקצים על פי שיקול דעתם ללקוחותיהם הפרטיים. בידיך, כריסלר, נתונה ההחלטה, באמצעות מערכת WHM, אילו חבילות אחסון תגדיר במערכת ניהול הלקוחות שלך, מה יהיו מאפייני אותן חבילות אחסון ובאילו מחירים תמכור חבילות אחסון אלו. למעשה, מעניקה חברת Jetserver.co.il בע"מ ללקוחותיה הריסלרים, פלטפורמת WHM עצמאית לניהול חברת אחסון אתרים משלהם, כאשר בידיך, כבעל עסק, האפשרות למכור שירותי אחסון אתרים ללא צורך לרכוש את השירותים הללו בנפרד.
 • אחסון אתרים בישראל: אחסון אתרים בישראל מאפשר מהירות גלישה גבוהה יותר מאשר אחסון אתרים בחו"ל, אחסון אתרים בישראל מסייע לבעלי האתר רבות בתחום קידום אתרים בישראל. לאחסון אתרים בישראל קיימת הכרה מלאה של רשויות המס בישראל כהוצאה מוכרת לצרכי מס ומע"מ. חברת Jetserver.co.il בע"מ הינה חברת אחסון אתרים כחול-לבן ושרתי החברה מוצבים בחוות שרתים בפתח תקווה.
 • אחסון אתרים בטכנולוגיית מחשוב ענן: הזכרנו רבות את העובדה שחברת Jetserver.co.il בע"מ מספקת שירותי אחסון אתרים ללא מגבלות נפח ותעבורה בשרתי האחסון השיתופיים וזאת, בזכות השימוש של חברת Jetserver.co.il בע"מ בטכנולוגיית מחשוב ענן. בארכיטקטורת ענן מחשוב, ספק שירות אחסון אתרים מספק שירות אחסון אתרים באמצעות מרכזי מחשוב שתחת בעלותו ותפעולו. ענן המיחשוב מהווה נקודת התקשרות יחידה, ממנה נעשה שימוש במרכזי המחשבים של ספק אחסון האתרים. הביטוי ענן הוא דימוי לרשת האינטרנט, המבוסס על הצורה הגרפית בה מתארים את הרשת. בענן המחשוב נמצאים הנתונים והלוגיקה העסקית של מערכות המיחשוב בשרתים במרכזי מחשבים והם מופעלים מיחידות קצה מרוחקות. כתוצאה מכך אין לקוחות אחסון אתרים צריכים לרכוש משאבים ומערכות מיחשוב ולנהל אותם. תחת זאת, שוכרים לקוחות אחסון אתרים את השירות כשירות, מספק אחסון אתרים המעמיד כוח מיחשוב שהגישה אליו תהיה מרחוק דרך האינטרנט. מאפיין זה מאפשר להימנע מהוצאות גדולות על רכישת ציוד ותוכנות תשתית עבור כל לקוח אחסון אתרים בנפרד. ענן המחשוב מאפשר לספק אחסון אתרים שליטה וויסות של עוצמת המחשוב הנדרשת, כך שבעיתות עומס הוא יכול לשכור כוח מחשוב גבוה יותר ובעיתות רגיעה להקטין את ההוצאה. החסכון הכספי מתגלגל ללקוח אחסון אתרים הנהנה מעלויות נמוכות ומהיעדר מגבלות נפח אחסון ותעבורה.
 • שרתי אחסון וירטואליים: לקוחות אחסון אתרים יכולים להזדקק לשירות אחסון אתרים ע"ג שרת ייעודי משלהם וזאת, בחלופה לאחסון אתרים בשרת שיתופי או אחסון אתרים כריסלר. הסיבות לכך הינן לרוב הצורך בנפח תעבורה גדול מהרגיל, צריכת משאבי זיכרון ומעבד גדולים מהרגיל. חברת Jetserver.co.il בע"מ מעמידה לרשות לקוחות אחסון אתרים, באמצעות שרתי VPS - Virtual Private Servers את העוצמה של שרת ייעודי, יחד עם חסכון בכל העלויות הקשורות באחזקת שרת ייעודי. באמצעות שרת וירטואלי פרטי יכול לקוח אחסון אתרים, לנהל דינאמית משאבים בשרת הוירטואלי הפרטי כגון: ניהול זכרון, כמות מעבדים, שטח דיסק וכדומה. חברת Jetserver.co.il בע"מ משתמשים בטכנולוגיית מחשוב ענן, כך שהשרידות לשרתים היא מקסימלית.